Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

ZMĚŘTE SI KYSELOST ORGANISMU

Zajímá Vás, jaké máte celkové pH? Zkuste to doma s našimi pH proužky. PH si změříte snadno a rychle. V dnešní době jsme překyseleni témeř všichni (díky životnímu stylu, stresu, stravě, ovzduší v průmyslových aglomeracích) a kyselý organismus je rájem pro různé civilizační nemoci. Pokud vydržíte pít naši kávu s ganodermou nebo budete užívat ganodermu v kapslích, časem zjistíte, že se Vaše pH vyrovnává. Můžete si sami ověřit.

Třídit dle

Kategorie neobsahuje žádná data
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen