Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Vzorky kávy

11.04.2017
Chcete ochutnat kávu s ganodermou a nevíte kde?

Zasílání vzorků zdarma bylo po předchozím zneužívání zrušeno. Pokud máte zájem kávu s ganodermou ochutnat, napište nám prosím mail, řekneme Vám, jaké vzorky jsou momentálně k dispozici, a po uhrazení částky 50 Kč na náš účet Vám bude 1 sáček zaslán (jeden sáček 20 Kč, poštovné 30 Kč). Z jednoho sáčku uděláte dva hrníčky kávy. Děkujeme za pochopení.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen