Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

REGISTRACE K DXN

 
Chcete nakupovat levněji, zhruba o 20 %? Není problém. Pokud se stanete registrovaným zákazníkem, budete mít nárok na nákup za členské ceny, čili budete mít naše produkty s ganodermou levnější.

Chtěli bychom upozornit, že registrací do eshopu se nestáváte členem! Ke členství je nutno vyplnit registrační formulář, který Vám v případě Vašeho zájmu zašleme. Pokud máte zájem, prosím pisněte nám mail, vysvětlíme Vám podmínky. Případně si je přečtěte v sekci MOŽNOST VÝDĚLKU.

Nyní probíhá akce pro nové členy. Pokud si koupíte jeden z šesti balíků DSP (jejich složení a ceny naleznete vlevo v kategorii Zvýhodněné registrační balíky a Registrace), získáte doživotní členství zdarma, doživotní slevu na výrobky, další slevy až 150 % (takže nakonec budete mít balík zdarma a ještě na tom vyděláte) a poštovné zdarma.

 
Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím neváhejte nám napsat na:

dxnkava@centrum.cz
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen