Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Proč pít kávu s ganodermou reishi lesklokorkou

10.11.2015
Registrací k firmě získáte možnost nakupovat levněji, být za svou spotřebu výrobků placeni a můžete i vydělávat! A čím je káva s ganodermou vyjímečná? Proč byste ji měli pít místo turka nebo místo běžné instantní kávy? Houba reishi neovlivňuje chuť kávy.

Narůstá povědomí o zodpovědnosti každého z nás k zajištění a udržení dobrého zdraví. S tímto přístupem se zvyšuje poptávka po přirozené stravě a rostlinné výživě. V dnešní uspěchané době člověk ovšem většinou hledá rychlé a jednoduché cesty, není ochoten měnit své škodlivé stravovací návyky a nezdravý životní styl.

Již 6 milionů lidí po celém světě objevilo, jak si jednoduše pomoci užíváním doplňků stravy a potravinami DXN v prevenci chorob zapříčiněných nerovnováhou organismu v důsledku:
- vysoké konzumace kyselinotvorných potravin
- nedostatečné konzumace ovoce a zeleniny
- nedostatku pohybu
- nadměrného užívání léků
- každodenního stresu

Nyní můžete i Vy zařadit do svého jídelníčku místo běžných nápojů nápoje DXN, jako je káva, čaj, čokoláda s ganodermou (reishi, lesklokorkou). Pokud nechcete užívat tabletky či kapsle.

Dejte si denně 2 šálky instantní kávy s ganodermou a zažijte ve svém životě sílu a účinky ganodermy ověřené tisíciletými zkušenostmi lidstva.

Káva je lahodná, organická, má harmonizační a odkyselující efekt, stane se požitkem. Na výběr máte ze sedmi druhů káv:
- černá káva s ganodermou
- káva 2v1 s ganodermou a rostlinnou smetanou
- káva 3v1 s ganodermou, rostlinnou smetanou a třtinovým cukrem
- káva mocha jako 3v1 plus čokoláda
- mletá zrnková káva s ganodermou v nálevových sáčcích se třtinovým cukrem
- káva s macou horskou (přírodní viagra)
- káva s ganodermou, ženšenem a macou horskou


Najděte si tu svou nejoblíbenější. Kávu 3v1 doporučujeme i na léto jako ledovou kávu. Stačí do šejkru (nebo jakékoliv uzavíratelné nádoby) nalít studenou vodu, přidat sáček kávy a 2 kostky ledu a zaštěrkat, můžete přidat zmrzlinu. Káva krásně napění a na horkém slunci výborně osvěží.

Váš ranní šálek kávy se může stát Vaší tajnou zbraní proti nemocem.

Ganoderma (reishi) má příznivý vliv na harmonizaci tlaku, cukru, cholesterolu, má imunostimulační, protizánětlivé a protinádorové účinky. (Huang SQ et al., Optimalization of alkaline extraction of polysaccharides from ganoderma lucidum and their effect on imune function in mice, Molecules 2010)

DXN gano káva - wellness káva odpovídající zdravému životnímu stylu.

Dopřejte si blahodárné účinky ganodermy lucidum v nápojích, ve výživových doplňcích a v přírodní kosmetice.

Ganoderma je nazývána houbou dlouhověkosti, vitality, štíhlé linie. Tradiční čínská medicína ji řadí na první místo, označuje ji za královnu všech rostlin.

Dle výzkumů MD. Mable Cheung, Fujian Xianzhilou Biological Science Co. 2003 China vykazuje reishi tyto účinky:
- imunostimulační účinky (posiluje imunitu při opakovaných infekcích)
- antitumorozní účinky (snižuje počet nádorových buněk, brání jejich růstu)
- antioxidační účinky (snižováním množství volných radikálů oddaluje stárnutí)
- ochrana a detoxikace jater (urychluje odbourávání chemických a toxických substancí)
- kardiovaskulární účinky (rozšiřuje koronární cévy na srdci, zlepšuje cirkulaci krve, chrání srdce, snižuje cholesterol a krevní tuky)
- diabetické účinky (redukuje krevní cukr zvýšením hladiny glukozy v tkáních)
- příznivě působí při nespavosti, vyčerpání, duševní únavě

Ganoderma obsahuje zhruba 400 bioaktivních a tělu prospěšných látek:
- její užívání je bezpečné, bez vedlejších účinků, pro všechny věkové kategorie
- současné výzkumy potvrzují, že složky obsažené v houbě reishi mají pozitivní vliv na zlepšení kvality zdraví, na udržení rovnováhy organismu a na prodloužení života
(Huang SQ et al., Optimalization of alkaline extraction of polysaccharides from ganoderma lucidum and their effect on imune function mice, Molecules 2010)


Proč kupovat produkty DXN?
Jistě i Vy chcete být zdraví, žít dlouho, nechcete být ohroženi chorobami jako je diabetes nebo infarkt. Vždy je důležitější prevence, než léčit následky, takže nebojte se užívat doplňky stravy, i když jste zdraví! Všechny choroby vycházejí ze stavu Vašich buněk. Ganoderma je jídlo s terapeutickými účinky, pracuje na buněčné úrovni.


Prevence je účinější než léčba
Víte, jak vznikají chronické choroby? Překročením únosné hranice toxinů v těle.

Co dělá ganoderma s buňkami
Ganoderma tříměsíční spór z plodu odstraní toxiny z buněk (RG kapsle červené ganodermy).
Ganoderma osmnáctidenní podhoubí z kořene chrání buňky před pronikáním nových toxinů, bakterií a virů (GL kapsle ganodermy).
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen