Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

PŘIVÝDĚLEK

11.04.2017
Zajímavý a snadný výdělek (přivýdělek) pro důchodce - seniory, studenty, ženy na mateřské, přivýdělek k platu. Nabídněte produkt, který skoro každý zná a užívá. Produkty opakované denní spotřeby jsou pro multi level marketing (MLM) nejlepší. Nejedná se o žádný podvod typu letadlo, to opravdu podvod je. Peníze nikam neposíláte, jen nabídnete kávu, nebo čaj svým známým, kamarádům, rodině nebo sám/sama si vychutnáte zdravou kávičku a další produkty pečlivě vybrané pro Vaši kondici a pevné zdraví.

Nejprve bychom chtěli uvést, že nemusíte nic prodávat. Stačí, když kávu budete pít Vy.

Samozřejmě nemusíte pít jen kávu, v nabídce jsou i čaje, přírodní doplňky stravy (zejména tradiční čínské medicíny), kosmetika s přírodními výtažky s aloe vera nebo ganodermou a další. Většinu z toho běžně užíváte. Nechte si za to zaplatit!

Je to snadné. V hypermarketu či lékárně Vám většinou peníze zpět za Váš nákup nikdo nedá. Tudíž proč nezměnit místo nákupu a vyměnit dosavadní kávu za kvalitní kávu arabica s ganodermou (reishi, lesklokorkou).

Káva arabica díky houbě ganodermě nepřekyseluje, a může ji pít opravdu každý. Firma DXN je světovou jedničkou v pěstování ganodermy. Věnuje se organickému a hlavně ekologickému zemědělství v souladu s přírodou, bez použití chemie, a má na to patřičné certifikáty. Ganoderma je prvotřídní kvality a zpracovává se celá, nikoliv jen spory. Proto je i káva s ganodermou od této firmy velmi kvalitní a nemusíte se stydět ji někomu nabídnout. Firma DXN byla první, kdo na trh přišel s nápadem přidat léčivou houbu do potraviny (kávy, čaje) a tím ji o své léčivé látky obohatit. A zároveň ji dostat blíže  ke všem lidem. Na užívání doplňků stravy a prevenci málo kdo slyší.

Jako stálý zákazník budete mít výrobky levnější a za jejich užívání budete placeni. Pokud ovšem znáte někoho, kdo pije kávu, čaj, používá kosmetiku, dbá a své zdraví a užívá doplňky stravy, a jistě znáte, jsme to téměř všichni,  můžete mu samozřejmě výrobky nabídnout, kávičku uvařit atd. a tím svůj výdělek podstatně zvýšíte a urychlíte. A to tím, že mu výrobek buď můžete prodat za plnou cenu a budete mít rozdíl mezi cenou nákupní a prodejní + provize od firmy, nebo mu můžete povědět o možnosti stát se stálým zákazníkem, jako jste Vy, a i on bude nakupovat levněji. Firma Vás samozřejmě bude odměňovat za to, že jste ji doporučili dalšímu zákazníkovi. K dostání provizí na účet je nutno mít živnostenský list, jinak chodí ve formě slev na další nákupy. Tak co říkáte, není to jednoduchý výdělek nabídnou někomu dobrou kávu? Vytvořte si druhý příjem tím, že budete pít zdravou kávu (ganoderma neovlivňuje chuť kávy), případně že ji nabídnete i známým nebo rodině.

Pokud Vás nabídka zaujala, čtěte prosím dále zde:

Pracovní příležitost pro Vás

Staňte se stálým zákazníkem

Chtěli bychom upozornit, že registrací do eshopu se nestáváte členem! Ke členství je nutno vyplnit formulář, který Vám v případě Vašeho zájmu zašleme. Nebo se můžete registrovat na odkazech viz. výše, doporučujeme ale nejprve konzultaci s námi, abyste objednali co nejlépe a co nejvíce ušetřili. Nákupy nejsou povinné (povinnost je pouze pokud máte zájem o provize) a nemusíte nakupovat každý měsíc, prostě jak Vám to bude vyhovovat, nutnost je alespoň 1x za rok pro aktivaci.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen