Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Návod na přípravu kávy s ganodermou reishi

06.04.2017
Vzhledem k množícím se dotazům, jak vlastně připravit kávu s ganodermou, jsme se rozhodli sepsat tento návod. Je to ale velmi jednoduché.

Černá káva s ganodermou

Jedná se o instantní kávu arabica bez aditiv s namletou houbou ganoderma lucidum (jinak reishi či lesklokorka), která neovlivňuje chuť kávy, ale dodává ji spoustu příznivých vlastností pro lidský organismus. Krabička obsahuje 20 sáčků kávy, což je výhodné v tom, že si kávu můžete brát s sebou na cesty a balení je hygienické, nedostanou se do kávy plísně, jako se mohou dostat v případě, že máte velkou sklenici s kávu, kterou neustále otvíráte a ponořujete do ní lžičku. Káva je hygienicky balena v naprosté čistotě v laboratořích. Firma DXN si ganodermu sama pěstuje, protože je velmi důležité houbu sklidit v určité době, aby měla co nejpříznivější vlastnosti a v přírodě není prakticky možné toto uhlídat.
Černá káva je velmi silná. Z jednoho sáčku uděláte tři 1dc šálky, čili z jedné krabice uděláte 90 káv.  Záleží jak silnou kávu pijete, je to čistě o Vaší chuti, třeba vyzkoušet.
Káva se zalévá horkou vodou (nikoliv vřící) a nejlépe z větší výšky, udělá se Vám pěkná pěna.
Pokud chcete vyzkoušet pravý účinek kávy s reishi, nedoporučujeme ji kombinovat s běžnou kávou, která je kyselá, nepoznali byste rozdíl. Káva s ganodermou nepřekyseluje, nepálí po ní žáha, nebolí po ní žaludek, zlepšuje náladu, dodává vitalitu, působí proti únavě.
Kávu nedoporučujeme zalévat kravským mlékem, protože i když je káva nízkokofeinová, kofein se nesnáší se živočišným tukem, způsobuje ucpávání cév, proto do kávy vždy přidávejte mléko rostlinného původu. Pokud si chcete ulehčit práci, doporučujeme kávu s ganodermou 2v1, viz. níže.

 


Káva s ganodermou 2v1
s rostlinnou smetanou bez cukru

Jedná se instantní kávu arabica s houbou reishi a palmovou mízou, čili rostlinným mlékem, bez cukru. V krabici je 20 sáčků, 1 sáček je na dva 1 dc šálky, čili z krabice uděláte 60 káv.
Kávu doporučujeme zalévat horkou, nikoliv vařící, vodou a z větší výšky, pro lepší pěnu.


Káva s reishi 3v1
s rostlinnou smetanou a třtinovým cukrem

Výborná kávy pro milovníky dobré, sladké kávy, nemusíte nikde nic dosypávat, vše je již v sáčku nakombinováno. Z 1 sáčku uděláte dva 1 dc šálky kávy, takže 1 krabice je na 60 šálků kávy. Káva se zalévá horkou, nikoliv vařící vodou a je lepší ji zalévat z větší výšky, aby se vytvořila pěna.
Tato káva a je vynikající i jako ledová káva neboli jednoduché frappé. Sáček nasypete do šejkru (nebo jakékoliv uzavíratelné nádoby), zalejete 2 dc studené vody, přidáte 2 kostky ledu (labužníci mohou přidat zmrzlinu) a zaštěrkáte. Káva krásně napění a je mooc dobrá.
 
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen