Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Káva s ganodermou nepřekyseluje

10.11.2015
Milujete kávu, ale nemůžete ji pít, protože Vás po ní bolí žaludek, pálí žáha, máte vysoký krevní tlak? Všem milovníkům dobré kávy arabica nabízíme převratné informace o jejich oblíbeném nápoji.

Nabízíme Vám prvotřídní kávu arabica s výtažkem z houby ganoderma (reishi, lesklokorka). Proč byste měli tuto kávu vyměnit na kávu, kterou jste až doteď  pili?

Různé alternativy kávy Vás skutečně chuťově nemusí uspokojit. Káva s ganodermou je v tomto směru výjimkou. Poskytuje intenzivní aroma, bohatou pěnu a chuť silné lahodné kávy. Káva je nízkokofeinová, díky ganodermě ale přesto povzbuzuje. Díky reishi Vám káva nebude překyselovat organismus, protože reishi je zásaditá potravina a neutralizuje kyselost kávy.

Někdo si bez kávy neumí představit začátek dne, někdo se těší na odpolední siestu, někdo pije kávu, protože se cítí unavený, někdo si chce prostě jen odpočinout a většinou kávu pijeme u někoho na návštěvě. Jistě se shodneme na tom, že káva svou nezaměnitelnou chutí a vůní navazuje jistou příjemnou odpočinkovou atmosféru. Pijeme ji, protože nám chutná, ale možná někteří z vás ji pijí s pocitem mírného provinění, neboť víme, že běžná káva odvodňuje, překyseluje, vylučuje z těla důležité minerály, zejména vápník, kofein zatěžuje naše srdce.

Čínští léčitelé používají ganodermu již více než 2000 let. V Číně i Japonsku je uznána jako lék a používá se v nemocnicích jako podpůrná léčba při léčbě rakoviny a dalších vážných civilizačních onemocněních. Současné vědecké výzkumy potvrzují, že složky obsažené v ganodermě mají pozitivní vliv na zlepšení zdraví člověka, na udržení rovnováhy v organismu a na prodloužení života. My Vás ovšem nechceme léčit, ale apelujeme na prevenci, která je vždy snadnější, než pak léčit důsledek, a mnohem levnější!

Srovnání klasické kávy a kávy s ganodermou:

Klasická káva

- dodá energii krátkodobě
- překyseluje, pálí po ní žáha
- odplavuje minerály z těla
- odvodňuje
- zatěžuje srdce
- vysoký obsah kofeinu

Káva s ganodermou

- dodá energii dlouhodobě
- neutrální pH, nepřekyseluje
- dodává vitamíny a minerály
- neodvodňuje
- posiluje srdce
- minimální obsah kofeinu

Jaké typy káv s ganodermou nabízíme?

Černá káva arabica s ganodermouInstatní káva s houbou ganoderma, balená po sáčcích, velmi vhodná i na cesty. Káva je velmi silná, z jednoho sáčku uděláte až 3 malé šálky. Doporučujeme zalévat vodou před bodem varu a nalévat z výšky, aby se vám vytvořila bohatá pěna. Houba neovlivňuje chuť kávy. Bez cukru.


Káva 2v1 arabica s ganodermou a rostlinnou smetanouInstantní káva arabica s rostlinným palmovým mlékem (smetanou) balená po sáčcích. Z jednoho sáčku uděláte až 2 malé šálky. Bez cukru.


Mletá zrnková káva s ganodermou a třtinovým cukrem v nálevových sáčcích alá turekZrnková mletá káva s ganodermou a třtinovým cukrem v nálevových sáčcích, luhuje se jako čaj, chutí připomíná turka, bez logru. Novinka!


Káva 3v1 s ganodermou, rostlinnou smetanou a třtinovým cukremInstantní káva s reishi balená po sáčcích, z jednoho sáčku až 2 malé šálky kávy. V kávě je rostlinné mléko z toho důvodu, že kofein dohromady s kravským (tedy živočišným) mlékem zatěžuje cévy. A rostlinné mléko je vhodné i pro alergiky na mléko kravské.


Káva 4v1 s ganodermou, rostlinnou smetanou, třtinovým cukrem a čokoládou Zhi mochaInstantní káva pro labužníky i s čokoládou, balená po sáčcích, z jednoho sáčku uděláte až 2 malé šálky.


Káva s macou horskou, třtinovým cukrem a rostlinnou smetanouInstantní káva s macou horskou balená po sáčcích. Tato káva neobsahuje ganodermu. Maca horská je známá svými povzbuzujícími účinky, je označována za peruánskou viagru, působí proti únavě.


Káva 5v1 s ganodermou, ženšenem, macou horskou, rostlinnou smetanou a třtinovým cukremNaše nejkomplexnější instantní káva balená po sáčcích. Maca horská i ženšen povzbuzují, dodávají energii, vhodné při zvýšení libida. Ženšen dodává kávě hořkou chuť, i když je v ní třtinový cukr.


Doufáme, že si z naší široké nabídky každý vybere tu svou oblíbenou kávu, nebo je zkuste všechny a sami uvidíte, která Vám nejvíce chutná. Dobrou chuť.
 

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen