Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Jakou kávu pijete Vy?

06.04.2017
Máte rádi kávu, ale nemůžete ji pít, protože Vás po ní pálí žáha, bolí žaludek, máte vysoký tlak nebo jste těhotná?

Máte zkušenosti, že alternativy kávy, ztrácí na své chuti a vůni?

Obavy jsou na místě. Různé alternativy kávy nás skutečně většinou chuťově neuspokojí. DXN káva s ganodermou je v tomto směru naprostou výjimkou. Nabídne intenzivní aroma, bohatou pěnu a chuť silné, lahodné kávy. K tomu ještě dodáme, že nepřekyseluje organismus  a nezatěžuje srdce - naopak zmírní spoustu vašich zdravotních potíží. Dle čínské medicíny magická rostlina reishi (nebo-li ganoderma) "vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého".

 

Víte, jak kofein může ovlivnit vaše zdraví?

KÁVA S GANODERMOU


V běžném šálku kávy je cca 170 mg kofeinu a v kávě bez kofeinu je okolo 30/40 mg kofeinu. Nezapomeňme se zmínit o škodlivých aditivech, která jsou do kávy přidávána.

Na burze je káva 90 miliardový průmysl, ale důležité je, že až 70% lidí pije 3-5 šálků kávy denně.

Přečtěte si prosím pár důvodů, proč byste měli zvážit začít pít "Kávu s ganodermou" (DXN Lingzhi Coffee obsahuje jen 0,06 mg kofeinu na šálek, což je dokonce méně než v kávě bez kofeinu, a zároveň dodává stejnou energii, ale bez zdravotních rizik).

 

Zdravotní problémy vztahující se na nadměrnou spotřebu kofeinu

1) kardiovaskulární problémy
Kofein zvyšuje činnost srdce, krevní tlak a může přispět k rozvoji srdečních onemocnění. Kofein je také spojován s cévními křečemi.

2) stres
Kofein stimuluje vyměšování stresových hormonů, které mohou produkovat zvýšenou hladinu úzkosti, podrážděnosti, svalového napětí a bolesti, poruchy trávení, nespavost, snižování imunity.

3) emocionální výkyvy
Úzkost a podrážděnost jsou známkou změny nálady, stejně jako deprese a poruchy vnímání, které souvisí se spotřebou kofeinu. Kofein snižuje průtok krve do mozku až o 30% a působí negativně na paměť a mentální výkonnost.

4) kolísání hladiny cukru v krvi
Diabetici a hypoglykemici by vůbec neměli užívat kofein, protože stimuluje nárůst cukru v krvi, po kterém následuje nadměrná produkce inzulínu. Jestliže se snažíte zhubnout, tato "horská dráha" vám vlastně váhu zvýší, protože inzulín vydává rozkaz tělu, aby shromažďoval nadbytek cukru a tuku.


5) gastrointestinální problémy
Po vypití kávy má mnoho lidí palčivý pocit v žaludku, protože kofein podporuje vyměšování kyseliny solné vedoucí ke zvýšenému riziku vzniku vředů. Káva snižuje tlak chlopně mezi jícnem a žaludkem, takže kyselost v žaludku směřuje do jícnu a vyvolává pálení žáhy, kvůli kterému následně vznikají žaludečné problémy.

6) výživová nedostatečnost
Kofein zabraňuje absorbování některých živin (jako vápník, hořčík, draslík, železo a stopy dalších minerálů) a způsobuje nadměrné močení.

7) mužské zdravotní potíže
Kofein dráždí močový trakt a zhoršuje symptomy spojené s častým močením (vinou je zvětšená prostata).

8) ženské zdravotní potíže
Fibrocystické onemocnění prsou, PMS, osteoporóza, neplodnost, nízká porodní váha novorozenců, menopauza - jsou jen výčtem nemocí spojených s konzumací kofeinu. Ženy užívající hormonální antikoncepci jsou vystaveny riziku, protože mají sníženou schopnost kofein vylučovat.

9) stárnutí
Kofein dehydratuje tělo a napomáhá stárnutí kůže a ledvin. Dalším projevem je snížená schopnost jater vyměšovat toxiny.

10) vysílené nadledvinky
Kofein stimuluje centrální nervový systém. Pokud můžete klidně vypít 3 šálky espressa a jdete klidně spát, tak vězte, že se vaše nadledvinky vzdaly funkčnosti. Jste méně odolní stresu a více náchylní k zdravotním rizikům.

 

DXN produkty zahrnují ganodermu, která je mocnější než ženšen, pomáhá zajišťovat potřebné vitamíny a minerály, dodává více energie a síly, obsažené germanium je známé pro svou antitumorovou aktivitu a jako analgetikum, dále obsahuje ganoderan, což je tzv „vitamín budoucnosti". Dle současných výzkumů je tato houba nadějí současné medicíny.

KÁVA S REISHI

 

Srovnání klasické kávy a kávy s reishi

 

KLASICKÁ

krátkodobé dodání energie

překyselení organismu

vyplavuje vápník a další minerály

odvodňuje organismus

zatěžuje srdce

vysoký obsah kofeinu

 

 

S GANODERMOU

dlouhodobé dodání energie

neutrální pH, neutralizuje kyselost

dodává minerály

neodvodňuje

posiluje srdce

minim. obsah kofeinu 0,06% na 100 g


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen