Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Ganoderma reishi lesklokorka

06.04.2017
A jiný pohled na královnu rostlin - ganodermu, reishi, lesklokorku.

Na první pohled nepříliš zajímavá houba, tedy z pohledu praktického houbaře. Tato houba má ovšem fantastické vlastnosti, které Vám zde ale bohužel kvůli nové legislativě EU nemůžeme vypsat. Plodnice nelze konzumovat přímo, protože jsou velmi tvrdé a dřevnaté konzistence. Vyrůstá z kořenů a pařezů listnáčů, vzácně i jehličnanů.

KDE KOUPIT KVALITNÍ GANODERMU


V čínských nemocnicích podávají pacientům extrakt z houby ve formě sirupu jako součást léčby při nejrůznějších onemocněních. Zde je schválena jako lék.

 

RG kapsle (Reishi Gano)

je extrakt obsahující spóry z tříměsíční červené houby.

V Ganodermě našli vědci při vědeckých výzkumech více než 200 stavebních prvků. Nejdůležitější stavební prvky:

1. polysacharidy (betaglukany)

2. tripertenoidy

3. adenosin

4. organické germanium


 
GL Ganocelium kapsle

je 18-ti denní mycelium Ganodermy lucidum. Dodává organizmu množství vitamínů a nerostných látek. Pro vysoký obsah organického germania se nazývá "sklad kyslíku". Nejprve se doporučuje užívat GL a tělo vyživit a až pak RG a tělo detoxikovat.

GL nejdůležitější stavební prvky:

1. polysacharidy

2. organické germanium

3. široké spektrum vitamínů

4. je zdrojem různých minerálních látek

V GL je obsah polysacharidů a organického germania 4 - krát vyšší než v RG.

 

Proč zvolit právě DXN Ganodermu?

DXN vypracovaný způsob zpracování za studena zachovává 100% účinných látek Ganodermy. Tento postup, od započetí až po finální výrobek, je v poměru 20:1, a proto je terapeutický účinek DXN Ganodermy tak výrazný.

CHCI KOUPIT GANODERMU


Celá fáze, od pěstování až po balení, probíhá pod DXN odborným dohledem. DXN obdržel GMP (Good Manufacture Practise) vyznamenání od Ministerstva zdravotnictví Malajsie a také vyhověl certifikátu kvality ISO 1400, ISO 9001 a TGA, což je velmi významné ocenění.

Současné vědecké studie jasně dokazují, že medicinální houby mají výrazný imunomodulační a imunostimulační efekt. V organismu zvyšují a aktivizují velké množství makrofágů, T-lymfocitů či NK buněk (tzv. přirození zabíječi), které pak samy napadají rakovinové buňky. Byla demonstrována také zvýšená sekrece různých důležitých cytokinů. Kromě toho dochází ke stimulaci nespecifické imunitní reakce(...). Dalším způsobem jak účinné látky medicinálních hub mohou bojovat s nádory je zastavení buněčného cyklu a apoptóza. O apoptóze se často hovoří jako o procesu buněčné sebevraždy. Konkrétně jde o proces, ve kterém biochemické reakce dovedou rakovinovou buňku k naprogramované smrti.

Velmi důležité je, že medicinální houby lze brát i v průběhu chemo - či radioterapie (na rozdíl od jiných bylinných přípravků). Jak bylo prokázáno studiemi a klinickou praxí dokáží houby působit s chemoterapeutiky synergicky a zároveň posilovat náš organismus. Zmírňují tak i vedlejší účinky konvenční léčby, jako je nevolnost, únava, padání vlasů, psychická disharmonie apod., a to aniž by snižovaly drastický účinek chemoterapeutik.“

Reishi sama byla konkrétně zkoumána, co se týče jejích účinků na zánětlivou rakovinu prsu, obávané onemocnění, v důsledku kvůli postižení lymfatického systému často smrtelné.

„Všeobecně je reishi se svým vysokým obsahem polysacharidů, který stimuluje imunitní systém a triterpenů, které mají cytotoxický účinek na rakovinné buňky, považována za volbu číslo jedna v doplňkové léčbě nádorů,“ vysvětluje jinde společnost Mycomedica a k potvrzení svých slov cituje zahraniční experty.

Lesklokorka
pomáhá i v případě dalších rozšířených civilizačních onemocnění: protože dle čínské medicíny má afinitu k srdci, je s úspěchem používána na léčbu kardiovaskulárních chorob. Podporuje i léčbu Parkinsonovy choroby. Funguje však i jako prostředek pro snižování krevního cukru, takže pomáhá při diabetu, jak si povšimli v moderní době například výzkumníci Institutu vaskulární medicíny Čínské univerzity v Hongkongu v roce 2009. 

Mimo jiné je vynikající „bojovnicí“ proti alergické rýmě a astmatu. Při dlouhodobějším užívání (zvláště v kombinaci s cordycepsem) dokáže výrazně zmírnit či odbourat alergické projevy. Kromě toho příznivě působí na nervozitu a nespavost, a natolik výrazně zlepšuje paměť a funkci mozku, že bývá označována jako jeden z možných prostředků pro léčbu Alzheimerovy choroby. Osvědčuje se též jako doplňková léčba epileptických onemocnění.

 

 


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen