Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Ganoderma - komplexní doplněk stravy

06.04.2017
Přečtěte si jaký zázrak Vám umí poskytnout příroda ve formě medicinálních léčivých hub. Ganoderma je učiněný zázrak v posílení imunity a vykazuje velmi dobré výsledky jako podpůrný prostředek při léčbě rakoviny.

Reishi (neboli ganoderma lucidum, lingzhi, lesklokorka lesklá) je v Číně již po tisíciletí považována za vynikající rostlinu. Je potravinovým doplňkem, který nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Nejdůležitějšími složkami reishi jsou organické germanium a polysacharidy.


KDE KOUPIT KVALITNÍ GANODERMU

Hlavní účinné složky ganodermy:

1) Triterpeny

2) Polysacharidy (betaglukany)

3) Bioaktivní proteiny

4) Vláknina

5) Germanium

6) Adenosiny

7) Vitamíny, minerály


Jak ganoderma funguje:

1) první měsíc skenuje

- pomáhá zjistit skryté problémy a vést k regulaci tělesných funkcí. Různé negativní reakce nejsou vedlejším účinkem, ale díky nim poznáváme v našem těle oblasti postižené a zatížené toxiny.

2) pak 30 týdnů detoxikuje

- je schopna z těla odstraňovat kyselinu mléčnou, močovou, nadbytečný tuk a cholesterol, toxiny, odumřelé tkáně, které jsme si za svůj život v těle nahromadili. Toxiny jsou vylučovány stolicí, močí, dýcháním, kůží, hleny. Pokud se vám objeví nějaká vyrážka či ekzém, nepřestávejte v užívání! Je to důsledek detoxikačního procesu, ekzém zase zmizí a máte tak důkaz, že se vaše tělo čistí.

3) prvních 12 měsíců reguluje

- během procesu obnovení na sobě můžete pozorovat mnoho reakcí, které jsou důkazem očisty vašeho těla. Pokud jsou reakce příliš silné, je možno snížit dávkování. Pokud vás trápí nějaký zdravotní problém, je vždy lépe se poradit s naší ganoterapeutkou, která vám doporučí dávkování na míru.

4) 1-2 rok zlepšuje stav organismu

- ganoderma pokračuje ve zlepšování vašeho tělesného stavu, jste odolnější proti číhajícím nástrahám. Poskytuje vitamíny, minerály, stopové a další prvky.

5) během 1-3 roku

- hlavním smyslem užívání ganodermy je udržet své tělesné funkce na optimální úrovni a navrátit tělu nejen vnější, ale i vnitřní mladost.

Uvedená časová období jsou orientační, mohou se individuálně lišit.

 

Proč zvolit právě DXN Ganodermu?

DXN vypracovaný způsob zpracování za studena zachovává 100% účinných látek Ganodermy. Tento postup, od započetí až po finální výrobek, je v poměru 20:1, a proto je terapeutický účinek DXN Ganodermy tak výrazný.

Celá fáze, od pěstování až po balení, probíhá pod DXN odborným dohledem. DXN obdržel GMP (Good Manufacture Practise) vyznamenání od Ministerstva zdravotnictví Malajsie a také vyhověl certifikátu kvality ISO 1400, ISO 9001 a TGA, což je velmi významné ocenění.

Srovnání různých druhů hub dle jejich vlastností

 

 

 Ganoderma   

Jidášovo   ucho

Korálovec   ježatý

Hlíva   ústřičná

Václavka   obecná

Žampion   brazilský

 

Protiplísňové

+       +    

Protizánětlivé

+            

Protinádorové

+ + + +   +  

Protivirové

+     +      

Antibakteriální

+     +      

Regulace krevního tlaku

+ +     +    

Kardiovaskulární nemoci

+ +     +    

Snížení cholesterolu a tuků v krvi

+ +   +      

Snížení cukru v krvi

+            

Na imunitu

+   +        

Na ledviny

+            

Na játra

+            

Na nervy

+   + + +        

Na potenci

+            

GANODERMA OSTRAVA A FRÝDEK-MÍSTEK


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen