Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

DXN o firmě

Firma DXN byla vyhlášena 28. nejúspěšnější firmou přímého prodeje za rok 2011 na světě.

Firmu založil r. 1995 v Malaysii Dr. Lim Siow Jin. Již v mládí se zajímal u houby a jejich působení na zdraví lidí. Po získání doktorátu na indickém technologickém institutu, započal svůj mnohaletý výzkum. Roku 1997 mu udělil indický Výbor pro alternativní medicínu titul PhD. v oblasti celostní medicíny.

Tabletku si většina z nás vzít zapomene, proto Dr. Lim přišel s geniální myšlenkou přidat léčivou rostlinu do druhého nejoblíbenějšího nápoje na světě - do kávy a udělat jej zdravým.

DXN je první MLM firma, která uvedla koncepci One dragon " Jeden svět - jeden trh" (celý proces od produkce až po zhodnocení prodejem je v rukou jedné firmy). Má řídící systém na světové úrovni, výzkumná a vývojová činnost je garancí špičkové kvality produktů a zaručuje úspěch jejich spolupracovníků.

Plantáže Ganodermy firmy DXN zabírají 70 ha. Je to největší plantáž v Malajsii a první, která obdržela certifikát MS ISO 14001:2004 a taktéž potvrzení kvality od Lloyd´s v červenci 2000.
Tento certifikát osvědčuje, že všechny fáze pěstování Ganodermy vyhovují normě MS ISO 14001:2004 a vyhovují všem požadavkům, které stanovilo Ministerstvo ochrany životního prostředí.

V listopadu roku 2007 Ministerstvo zemědělství akreditovalo plantáže DXN Lingzhi do Malajského programu Bioplán, což znamená, že vyhovují normě MS 1529:2001 a taktéž nárokům na certifikované Bioplantáže.

DXN plantáže Ganodermy mohou být hrdé na mnohé zvláštní a důležité charakteristiky při pěstování Ganodermy špičkové kvality.

Tyto zvláštnosti jsou následující:

- vyhovující klimatické podmínky - teplé a vlhké ovzduší 26 - 27˚ C
- čistá voda - udržovaná na 7,0 - 7,9 pH
- čerstvý vzduch - plantáže jsou daleko od osídlených, znečištěných oblastí, aby se zamezilo výskytu jedovatých látek v produktech
- bio pěstování - používají se přírodní látky jako rýžové slupky, piliny, bez pesticidů a steroidů. Tímto způsobem umí připravit více než 200 druhů prvořadých a druhořadých přípravků jako např.: koenzym, aminokyseliny, uhlohydráty a jiné stopové prvky, které opraví a posílí kvalitu houby, vypěstované množství, růst a odolnost vůči škůdcům


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen