Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Chcete u nás nakupovat levněji, mít své výrobky zdarma a ještě si vydělat?

10.11.2015
Chcete u nás nakupovat levněji, postupem času mít výrobky pro svou spotřebu zdarma a ještě si vydělat peníze? Znáte někoho kdo pije kávu nebo čaj? Někoho kdo chce více dbát o své zdraví? Právě Vás hledáme!

Řídíme se heslem, že každý má nárok být zdravý, šťastný a bohatý. Co je pro to nutné udělat?

Buďte placeni za svou spotřebu! Každý z nás denně používá zubní pastu, sprchový gel či mýdlo, šampon, pleťový krém nebo pije kávu či čaj. Zkuste produkty s ganodermou (reishi, lesklokorkou). Nakupujte tam, kde Vám za používání výrobků vrací peníze zpět, v hypermarketu či lékárně Vám zřejmě nikdo peníze zpět nevrátí.

Buď můžete pít kávu s ganodermou (mimochodem moc dobrou, která nedráždí žaludek, nepálí po ní žáha, nepřekyseluje díky ganodermě) nebo užívat některý z doplňků stravy nebo z kosmetických produktů s ganodermou. Po registraci budete mít výrobky jednak levnější, ale dostanete za své nákupy i peníze zpět. Nemusíte nic prodávat, můžete být pouze samospotřebitel. Pokud ale chcete svůj výdělek urychlit a zvýšit, doporučujeme výrobky nabídnout rodině, kolegům v práci, přátelům, či pokud jste odvážnější i zcela neznámým lidem. Můžete si podávat inzeráty, mít svůj eshop od firmy zdarma, při pravidelných nákupech. Firma má několika stupňový systém odměňování.

Dalším heslem mezinárodní firmy DXN je: Jeden svět - jeden trh.

Máte rodinu či přátele v zahraničí? Můžete svůj obchod rozjet i tam, firma působí ve více než 150 zemích světa a byla založena r. 1993, v Evropě působí od r. 2009.

DXN garantuje kvalitu svých výrobků a může se pochlubit řadou mezinárodních certifikátů, jako GMP (Good manufacturer practise), ISO, Halal (obdoba košér), DSA...Firma má vlastní bio plantáže v Malajsii, a vlastní výrobu, distribuci a marketing. Z toho důvodu, že vše zabezpečuje sama bez drahých prostředníků může dát vyšší provize nám, lidem, kteří šíříme povědomí o jejich výrobcích a doporučujeme je dále, za reklamu a spotřebu svých výrobků platí nás!

Zřejmě nejprodávanějším produktem je káva s ganodermou, a to z toho důvodu, že kávu pije téměř každý. Mnoho lidí ji ale nemůže pít ze zdravotních důvodů. Proto zakladatele společnosti DXN, který je zároveň uznávaným lékařem, napadlo přidat léčivou rostlinu do jednoho z nejoblíbenějších nápojů na světě - do kávy. Tobolku si většina z nás vzít zapomene, ale šálek dobré kávičky si odepře málokdo. Téměř každé společenské či obchodní setkání začíná větou: dáte si kávu nebo čaj? Produkt je cenově dostupný, vhodný pro všechny bez rozdílu věku či zdravotního stavu, je spotřebním zbožím, což je pro obchod důležité, že někde neleží, ale za chvíli zákazníkovi dojde a bude chtít další, má rychlou zdravotní odezvu, je určen k pravidelné spotřebě. K jeho prodeji nepotřebujete speciální kvalifikaci ani vzdělání, nepotřebujete velké investice, jako byste potřebovali při jakémkoliv jiném podnikání, je jedno, kolik je Vám let, práce je to vhodná jak pro studenty tak pro seniory či lidi bez práce.

Vytvořte si po celém světě z pohodlí svého domova síť domácích kaváren a vytvořte si tím doživotní rentu, kterou můžou zdědit Vaši blízcí!

Výhody členství u DXN:
- doživotní dědičná registrace
- 25 % sleva na nákup všech produktů (v akcích i větší sleva)
- expresní dodání zboží až k Vám domů
- odměny z vlastních nákupů nebo z Vámi registrovaných členů
- kumulativní systém načítání bodů bez časového omezení (každý dosáhne vyšší a vyšší procentní pozice, body se nenulují jako u jiných firem, kde každý měsíc začínáte od znova)
- pokud si chcete nakupovat jen pro svou spotřebu a nezajímají Vás peníze, nákupy nejsou povinné
- zdarma využívání intranetu neboli virtuálního systému (přehled nákupů a bodů vašich i všech vašich členů, prezentací o firmě i o výrobcích, konání akcí, školení, přednášky lékařů, soutěže, slevové akce, provize)
- firemní profi webová stránka zdarma, kde objednávky z těchto stránek padají automaticky na vaše konto
- zdarma využívání poradenství profesionální ganoterapeutky zdravotní sestry
- jednorázové motivační odměny, motivační cestovní semináře po celém světě a věcné odměny
- dobrovolné vzdělávací programy jak o zdraví, tak o obchodě

Povinnosti registrovaného člena:
- nákup min. 1 výrobku za rok, abyste nebyli vyřazeni z databáze

Odměny:
- podrobně vysvětleny v manuálu, který dostanete při registraci, bez registrace dalších členů dosažení až 21 % odměn ze svých nákupů, při tvoření sítí až 38 % a 2 % z celosvětového zisku společnosti

Jak získávat zákazníky:
- užívejte sami produkty DXN, abyste věděli, jak chutnají a co všechno Vám přinášejí, dobrá osobní zkušenost prodává nejlépe.

Znáte někoho, kdo pije kávu?
Nechte si každý měsíc znovu a znovu zaplatit za jednou udělanou práci. Z každé další objednávky Vámi získaného člena dostáváte pokaždé určitá procenta za kdysi jednou udělanou reklamu. Firma místo aby platila drahé reklamy v médiích, nájmy za prodejny, platy prodavačům, raději zaplatí za reklamu Vám!

Proč si jako výdělek vybrat podnikání v síťovém marketingu, neboli MLM?
Síťový marketing je dnes celosvětově respektovaný, legální způsob podnikání s přesvědčivými výsledky. V USA se vyučují jeho principy i na vysokých školách. Pro Vás je výhodné, že vše Vám poskytne firma. Nepotřebujete platit drahý nájem, nakupovat drahé stroje či služby, nakupovat na sklad stovky výrobků, které potom neprodáte. Nakupujete jen když někdo o výrobek projeví zájem nebo jej chcete použít sami. Pracujete kdy Vám to vyhovuje, nejste limitováni pracovní dobou. Pracujete s kým chcete Vy, nemusíte se zatěžovat s otravným šéfem. Výše výdělku závisí pouze na Vás, na Vaší píli a Vašem doporučení.

Upozorňuji, že se nejedná o žádný podvod ani o pyramidu či letadlo, kde někde posíláte peníze a čekáte, že je někdo pošle i vám. MLM není žádná hra, jste placení za práci, kterou odvedete a za reklamu a propagaci výrobků.

Pokud Vás tato nabídka oslovila a chcete zaslat přihlášku nebo pokud máte jakékoliv dotazy, prosím pište nám na:

dxnkava@centrum.cz

 


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!
Akční nabídka

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Káva s ganodermou, ganoderma v tabletách, ganoderma v prášku, ganoderma v kávě, ganoderma v čaji, spirulina, spirulinové kaše s cereáliemi, mycoveggie instantní polévka na hubnutí, fytoestrogeny pro ženy v klimakteriu Nutrizhi, trávicí enzymy v kvašené ananasové šťávě Cordypine, cordyceps, reishi, korálovec ježatý při problémech s trávením, prevence rakoviny tlustého střeva lví hřívou, přírodní kosmetika s ganodermou.

SPOLEČENSKÉ SVATEBNÍ A PLESOVÉ ŠATY - levně, velikost 34 - 56, PRODUKTY S GANODERMOU - káva s reishi, cordyceps, spirulina, FINCLUB - přírodní doplňky stravy, bio kosmetika, eko čističe, SPOLEČENSKÉ ŠATY VÝPRODEJ - levné společenské šaty, Náš člověk
 

JavaScript musí být povolen